Para ve ilişkilerin gezeni Venüs, 19 Ocak ‘ta Neptün’e göz kırpıyor:Bazı gizli saklı gerçekler bu dönem ortaya dökülebilir !

Merhabalar,
Para ve ilişkilerin gezeni Venüs, 19 Ocak günü sisli, puslu, zihin dağınıklığı yaşatan ve bir nevi hayal kırıklığının gezegeni Neptün’e 90° kare açı fırlatacak. Bu gökyüzü kombinasyonu para piyasalarında ani dalgalanmaları işaret ettiğinden riskli yatırımlardan uzak durmakta ve bir süre beklemekte fayda var.
Estetik ve güzellikle alakalı yapılan işlemlerde mutsuz olmalar, beklentilerinin karşılanmaması gibi durumlar yaşanabilme ihtimali de bulunduğundan 15-22 Ocak tarihlerinde bu tarz işlemleri emin olmadığımız yerlerde yaptırmamalı ya da ilk defa deneyeceksek bu tarihleri ertelemek daha doğru olacaktır.

Bazı gizli saklı gerçekler bu dönem yine ortaya dökülebilir ki bu gizliliğin içerik konusu yine ilişkiler ve para alanı olacaktır.
İkili ilişkilerde ve para konusunda hayal kırıklıkları yaşama olasılığı yüksek bir süreç olduğunu unutmamalıyız.

Yeme içme düzeninize, aldığınız ilaçlara, içtiğiniz içeceklere bu süreçte eksta dikkat etmekte fayda var zira bağımlılıklarda da artışlar oluşabilir.

Sevgilerimle
Astrolog Saadet Gülbakan
Instagram: @astrologsaadetgulbakan
X: @saadetgulbakan

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir