Oğlunu öldürüp intihar etmişti! Olaydan önce karısına mesaj atmış

Ankara’nın Sincan ilçesinde yaşayan ve bir süre önce eşinden boşanan oto aksesuarcı Göksel Dağlıoğlu, dün sabah saatlerinde birlikte yaşadığı oğlu Emir Dağlıoğlu ile Ayaş ilçesine bağlı Evci köyüne gitti. Baba Dağlıoğlu, iddiaya göre, tüfeğini kontrol ettiği sırada kazara yanında bulunan oğlunu vurdu.

Oğlunun ölümüne neden olan baba, aynı silahla yaşamına son verdi. Baba ve oğlunun cenazesi otopsi işlemlerinin ardından defnedilmek üzere yakınlarına teslim edildi.

Baba Dağlıoğlu’nun cenezesi, Sincan Malıköy Mezarlığı’nda toprağa verildi. Oğlu Emir Dağlıoğlu için de Sincan Cimşit Mezarlığı’nda cenaze töreni düzenlendi.

Törende anne Tuğba Temur, güçlükle ayakta durdu. Anne Temur, “Oğlum” diye ağlarken, yakınları da sinir krizi geçirdi.

‘ANNE İLE BABANIN ARASI İYİ DEĞİLDİ’

Emir Dağlıoğlu’nun dayısı Ferhat Yurt, Göksel Dağlıoğlu’nun av tutkunu olduğunu ve dün de oğluyla birlikte ava gittiğini belirterek. “Sabahında da bize haber geldi. Çocuğun yanlışlıkla vurulduğu yönünde. Sonra da intihar etmiş. Ancak önceki gün eşine mesaj göndermiş, ‘Kendimi ve çocuğumu öldüreceğim’ diye. Anne ile babanın arası iyi değildi, sıkıntılar vardı. Vefat eden çocuğa babası bakıyordu. Diğer çocuk da annesinde kalmıştı. Her ihtimali düşünmek lazım ama ben bir insanın bilerek çocuğunu öldüreceğini düşünmüyorum. Anne ile baba arasındaki problemlerden bize çok bahsetmiyorlardı. Bilerek mi oldu bu olay, yoksa yanlışlıkla mı biz de bilmiyoruz” ifadelerini kullandı.

Olayın cinayet mi kaza mı olduğunun belirlenmesi için çalışma başlatıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir