Yalı Çapkını dizisinde çok konuşulan sahne

Sevgili oldukları iddia edilen ikilinin Yalı Çapkını’ndaki ilk gece sahneleri sosyal medyayı salladı. İnternete özel bölümdeki sahneler kısa sürede çok konuşulanlardan biri haline gelirken kimi çevrelerce de eleştirildi.

Yalı Çapkını başladığı günden bu yana Afra Saraçoğlu ile Mert Ramazan Demir ikilisi gündemden düşmüyor. Dizideki uyumları ve samimiyetleri nedeniyle çok yakıştırılan ikilinin Afra Saraçoğlu’nun Mert Yazıcıoğlu’dan ayrılmasının ardından aşk dedikodularına karışmıştı.

Dizideki öpüşme sahnesi ise ortaya atılan iddiaları güçlendirdi.

Gazeteci Bilal Özcan’dan flaş bir iddia gelmişti. Özcan’ın sözleri şu şekildeydi:

“Benim aldığım duyumlara göre, Mert Yazıcıoğlu’nun sette arkadaşları. Teknik ekipten ve set ekibinden. Afra ile Mert Ramazan Demir’in yakınlaşmaları var mı yok mu diye. Takip ediyorlar. Evet bunlar sevgililer. Bunu söyleyeyim ben size, aşk başladı arkadaşlar. Mert Yazıcıoğlu bunu öğrenince, telefonda tartışıyorlar. Afra Saraçoğlu da siliyor. Ancak Mert Yazıcıoğlu, Afra’nın sildiğini öğrenince kendisi de her şeyi sildi. Ve dikkatinizi çekiyorum. Mert Ramazan iyi arkadaşım demişti ama Yazıcıoğlu profilinde, Demir’ile olan tek tük paylaşımları da sildi. Çünkü onların aşk yaşadıklarını öğrendi. Aşk başladı, söylüyoruz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir