Serdar Ortaç’ın yıllar sonra ilk sevgilisiyle bir araya geldiği video yeniden gündem oldu: Serdar Ortaç’ın ilk aşkına “Chloe’ye çok benziyor” yorumları yapıldı

Bir dönem yaptığı programlarla ünlülerin hayatlarına dair özel anılarını, bilinmeyen sırlarını ve ilk kez yaptıkları itiraflarını ekranlara getiren Yasemin Bozkurt’un, Serdar Ortaç’ı konuk ettiği program tekrar gündeme geldi. ‘Yasemin’in Penceresi’ programına katılan Serdar Ortaç, bu programda ilk aşkıyla yıllar sonra yeniden bir araya geldi. Yasemin Bozkurt bu programda Ortaç’ın ilk aşkını konuk ederek “Serdar Ortaç bir anlamda, Özlem için, ‘Gerçekten aşık olduğum ilk kız’ demiştin.” diye konuştu.

Bu sözler üzerine Serdar Ortaç “İlk sevdiğim. Hala da severim.” yanıtını verdi. Bozkurt, Ortaç’ın ilk aşkına “Sizi çok kıskanmış ve hatta bir ara sizin onu aldattığınızı düşünerek ayrılmışsınız. Gerçekten aldattınız mı?” sorusunu sordu.. Ortaç ise o anlarda “Çok sevdim seni, öyle deme?” dedi. O iddiaları reddeden genç kadın “Çok ayıp, hiç aldatmadım.” yanıtını verdi. Bozkurt ardından genç kadınla ilgili bilgiler verdi.

Eşiyle yaşadığı ayrılıktan bahseden Bozkurt, “Özlem şu anda eşinden ayrılmış.” deyince, Ortaç şaşkınlıkla “Boşandın mı? Çocuk? Doğru söyle.” sorusunu sordu. Genç kadın ise “Evet. Erkek.” yanıtını verdi. O anlarda Ortaç, ilk aşkını saçlarından tutarak “Renkli gözlü mü?” diye sordu. Genç kadından “Hayır maalesef.” cevabı gelirken, Ortaç hüzünlü bir ses tonuyla “Özlem… Çocuk… Aa… Ben mi geç kaldım, sen mi erken? Keşke şey olsaydı, hiç gitmeseydik hiçbir yere. İlk aşk ya, ilk aşk gibisi var mı?” diye konuştu.

O görüntüler yıllar sonra yeniden gündeme gelirken, izleyenler “Chloe’ya ne kadar benziyor”, “Chloe’yi ile neden evlendiği belli oldu”, “Chloe ile benzerliği şaka mı” şeklinde yorumlar yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir